Ta strona korzysta z cookies OK więcej

Posiłek w szkole i w domu

Żródło prawa:

Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 5 lutego 2019 r. w sprawie realizacji modułu 3 wieloletniego rządowego programu "Posiłek w szkole i w domu" dotyczącego wspierania w latach 2019-2023 organów prowadzących publiczne szkoły podstawowe w zapewnieniu bezpiecznych warunków nauki, wychowania i opieki przez organizację stołówek i miejsc spożywania posiłków


Jako wieloletni producent mebli szkolnych chcemy przedstawić Państwu ofertę dotyczącą wyposażenia stołówek i jadalni.

Posiadamy szeroką gamę certyfikowanych stołów i krzeseł, które doskonale sprawdzają się w tego typu miejscach. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi gotowymi propozycjami umeblowania ale warto pamiętać istnieje również możliwość indywidualnego wykonania projektu, który będzie dostosowany do Państwa indywidualnych potrzeb.

Zapraszamy do kontaktu, służymy naszą wiedzą oraz doświadczeniem.

1 Wersja 
Na wyposażenie stołówki składają się stoły świetlicowe Jan o wymiarach 80x80 cm ( w opcji 130x80 cm) oraz krzesła świetlicowe Jan. Modele te od lat doskonale sprawdzają się w wielu polskich szkołach.
W kąciku sali umieszczono stolik  na deserki który dodatkowo posiada kółka, blat o wymiarach 80x60 cm. 

2 Wersja 
Na wyposażenie stołówki składają się stoły Kameleony o szerokiej gamie rozmiarowej tu wersja 130x80 cm oraz 180x80 cm. Przy stołach ustawiono krzesła uczniowskie SB. Przy oknie do wydawania posiłków przewidziano szafki przykryte blatem kuchennym. Na szafkach można ustawiać różne łakocie dla dzieci typu deserki, kubeczki z kompotem czy koszyk z owocami.

3 Wersja 
Na wyposażenie przestronnej  stołówki składają się stoły Kameleony o szerokiej gamie rozmiarowej  - tu wersja 180x80cm. Przy stołach ustawiono krzesła Maxi z plastikowymi siedziskami . Przy oknie do wydawania posiłków przewidziano dystrybutory z napojami i słodyczami. 

4 Wersja 
Na wyposażenie stołówki składają się stoły trapezowe o wym : 145x73 ( x3), których ustawienie i forma stwarzają możliwość różnego ustawienia i zagospodarowania pomieszczenia.
Przy stołach ustawiono krzesła Maxi, razem tworząc barwne i ciekawe zestawienie kolorystyczne. 

5 Wersja 
Na wyposażenie przestronnej  stołówki składają się stoły Kameleony o szerokiej gamie rozmiarowej  - tu wersja 180x80cm. Przy stołach ustawiono krzesła Maxi z plastikowymi siedziskami . Przy ścianie wyższy stolik  razem z krzesłami Hokerami. Przy okienku do wydawania posiłków - wygodny stolik na kubeczki z napojami, miski z owocami lub inne. 

6 Wersja 
Na wyposażenie przestronnej  stołówki składają się stoły okrągłe Sb- Prima. Przy stołach ustawiono krzesła Sb-cis.  Przy wejściu wygodne regały w kształcie owoców, zachęcające dzieci do zjadania smacznych posiłków.
Posiłek w szkole i w domu
brak produktów

Pobierz cennikP

Chcesz otrzymywać informacje o nowościach produktowych?

Skontaktuj się z nami

ul. Przemysłowa 11, 37-100 Łańcut

Tel: +48 17 225 02 25

Fax: +48 17 225 40 53

E-mail: biuro@stolbrzeg.pl

 
projekt i realizacja: BigCom