Ta strona korzysta z cookies OK więcej

Posiłek w szkole i w domu

Źródło prawa:

Uchwała Rady Ministrów z dnia z dnia 23 sierpnia 2023 r. w sprawie ustanowienia wieloletniego rządowego programu "Posiłek w szkole i w domu" na lata 2024-2028.

Jako wieloletni producent mebli szkolnych chcemy przedstawić Państwu ofertę dotyczącą wyposażenia stołówek i jadalni.

Posiadamy szeroką gamę certyfikowanych stołów i krzeseł, które doskonale sprawdzają się w tego typu miejscach. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi gotowymi propozycjami umeblowania ale warto pamiętać istnieje również możliwość indywidualnego wykonania projektu, który będzie dostosowany do Państwa indywidualnych potrzeb.
 

Zapraszamy do kontaktu, służymy naszą wiedzą oraz doświadczeniem.

1 Wersja 
Na wyposażenie stołówki składają się stoły świetlicowe Jan o wymiarach 80x80 cm ( w opcji 130x80 cm) oraz krzesła świetlicowe Jan. Modele te od lat doskonale sprawdzają się w wielu polskich szkołach.
W kąciku sali umieszczono stolik  na deserki który dodatkowo posiada kółka, blat o wymiarach 80x60 cm. 

2 Wersja 
Na wyposażenie stołówki składają się stoły Kameleony o szerokiej gamie rozmiarowej tu wersja 130x80 cm oraz 180x80 cm. Przy stołach ustawiono krzesła uczniowskie SB. Przy oknie do wydawania posiłków przewidziano szafki przykryte blatem kuchennym. Na szafkach można ustawiać różne łakocie dla dzieci typu deserki, kubeczki z kompotem czy koszyk z owocami.

3 Wersja 
Na wyposażenie przestronnej  stołówki składają się stoły Kameleony o szerokiej gamie rozmiarowej  - tu wersja 180x80cm. Przy stołach ustawiono krzesła Maxi z plastikowymi siedziskami . Przy oknie do wydawania posiłków przewidziano dystrybutory z napojami i słodyczami. 

4 Wersja 
Na wyposażenie stołówki składają się stoły trapezowe o wym : 145x73 ( x3), których ustawienie i forma stwarzają możliwość różnego ustawienia i zagospodarowania pomieszczenia.
Przy stołach ustawiono krzesła uczniowskie SB-cis, razem tworząc barwne i ciekawe zestawienie kolorystyczne. 

5 Wersja 
Na wyposażenie przestronnej  stołówki składają się stoły Kameleony o szerokiej gamie rozmiarowej  - tu wersja 180x80cm. Przy stołach ustawiono krzesła Maxi z plastikowymi siedziskami . Przy ścianie wyższy stolik  razem z krzesłami Hokerami. Przy okienku do wydawania posiłków - wygodny stolik na kubeczki z napojami, miski z owocami lub inne. 

6 Wersja 
Na wyposażenie przestronnej  stołówki składają się stoły okrągłe Sb- Prima. Przy stołach ustawiono krzesła Sb-cis.  Przy wejściu wygodne regały w kształcie owoców, zachęcające dzieci do zjadania smacznych posiłków.

7 Wersja 
Na wyposażenie stołówki składają się stoły oraz krzesła EMI'24. Duża lada do wydawania posiłków kryje pod sobą funkcjonalne szafki. Wzdłuż ściany ustawione siedzisko tapicerowane Stolbik wraz z panelem dekoracyjnym, aby uczniowie mogli cieszyć się wygodą i wypoczynkiem.
Posiłek w szkole i w domu
brak produktów
Chcesz otrzymywać informacje o nowościach produktowych?

Skontaktuj się z nami

ul. Przemysłowa 11, 37-100 Łańcut

Tel: +48 17 225 02 25

Fax: +48 17 225 40 53

E-mail: biuro@stolbrzeg.pl

 
projekt i realizacja: BigCom