Ta strona korzysta z cookies OK więcej

Ekopracownie

 
EKOPRACOWNIE I PRACOWNIE OZE
 
Zapraszamy naszych Klientów do udziału w programie realizowanym przez Wojewódzkie Fundusze Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w ramach Programu Regionalnego Wsparcia Edukacji Ekologicznej, a który  kierowany jest do szkół podstawowych i ponadpodstawowych.
Szkoły będą mogły ubiegać się o środki na utworzenie i wyposażenie ekopracowni przyrodniczej lub ekopracowni odnawialnych źródeł energii (OZE).
 
Cel programu :
 
Najważniejszym celem programu jest  zwiększenie świadomości ekologicznej uczniów w obszarze zapobiegania emisjom, odnawialnych źródeł energii i nisko - emisyjnego transportu, zrównoważonego rozwoju, ochrony środowiska i gospodarki wodnej w tym ochrony wód i rzek.
W szkołach powstaną bardzo atrakcyjne miejsca nauki dla dzieci i młodzieży z bogatym zapleczem  laboratoryjnym, gdzie młodzi będą mogli rozwijać swoje umiejętności w zakresie ochrony środowiska.
W ramach projektu na terenie Polski ma powstać około 750 ekopracowni – po dwie na każdy powiat z czego jedna ma być  przyrodnicza a druga  OZE.
 
 
W związku z programem przygotowaliśmy dla naszych Klientów trzy przykładowe warianty wyposażenia pracowni w meble i dodatkowe wyposażenie:
 
1. Pakiet podstawowy :
W skład  pakietu podstawowego wchodzą stoły gięte 1.os SB Nr 6 oraz krzesła SB Nr 6, szafy Globus w różnych wariantach , stoły z blatem CDF  - Chemiki, które świetnie sprawdzają się w roli stanowiska na mikroskopy, biurko Belfer dla nauczyciela. W wyposażeniu dodatkowym fotel obrotowy, laptop, tablica biała oraz monitor interaktywny.
 
 
2. Pakiet rozszerzony
W skład pakietu rozszerzonego wchodzą stoły 1-os. Junak z regulacją 5-7 czyli do dostosowane dla uczniów w zakresie wzrostu 146-207 cm oraz krzesła Junak w zakresie wzrostu 5-7, szafy Globus w rożnych wariantach (dł. 5,60m),  biurko Belfer dla nauczyciela. W wyposażeniu dodatkowym fotel obrotowy, laptop, tablica biała oraz monitor interaktywny.
 
 
3. Pakiet Premium
W skład pakietu Premium wchodzą stoły Trapezowe Stolmiś Nr 6, które tworzą pięciokąt, do tego krzesła SB Cis Nr 6, Stoły z blatem CDF- Chemiki na których stoją mikroskopy, pod stołami bardzo wygodne taborety na kółkach a obok nich podręczne szafy z zestawu GLOBUS. Natomiast  komplet 6 szaf  z zestawu Globus ( wys. 120cm) przykryte jednolitym blatem, maja tworzyć zaplecze do przechowywania pomocy naukowych. W wyposażeniu dodatkowym fotel obrotowy, laptop, tablica biała oraz monitor interaktywny.
    
                
 
 
Ekopracownie
brak produktów
Chcesz otrzymywać informacje o nowościach produktowych?

Skontaktuj się z nami

ul. Przemysłowa 11, 37-100 Łańcut

Tel: +48 17 225 02 25

Fax: +48 17 225 40 53

E-mail: biuro@stolbrzeg.pl

 
projekt i realizacja: BigCom